شرایط گارانتی

مشتری گرامی باتشکر از انتخاب شما
این کالا توسط شرکت مهام گارانتی و پشتیبانی شده است و آسیب های ناشی از نقص فنی،مواد به کار رفته و شرایط تولید در کلیه قطعات سخت افزاری در صورت سلامت ظاهری و نداشتن آسیب فیزیکی مشمول گارانتی خواهد بود .

دریافت و ثبت این ضمانت نامه به منزله قبول شرایط توسط مشتری میباشد .

۱.مدت زمان گارانتی این محصول یکسال از زمان فعال سازی ( در صورت ثبت در سامانه گارانتی _ بصورت پیامکی یا از طریق سایت شرکت حداکثر تا یک هفته پس از خرید کالا طبق فاکتور) میباشد .

۲. ارائه خدمات گارانتی ققط در صورت همراه داشتن جعبه محصول بهمراه فاکتور خرید مقدور است .

۳ . هر گونه آسیب ناشی از ضربه / حوادث طبیعی / آتش سوزی/ نوسانات برق / جدا شدن دکمه ها و شکستگی / صدمات فیزیکی و ظاهری آسیب دیدگی کانکتور و کابل / ورود مایعات و رطوبت به داخل محصول / آسیب دیدگی رنگ بدنه در اثر استفاده از پاک کننده ها و استفاده نادرست از آن شامل گارانتی نخواهد بود .

۵ . گارانتی مهام مسئولیتی در قبال عدم کارکرد کامل محصول در برخی نرم افزارهای خاص ( بدليل باگ در آن نرم‌افزار ) ندارد .

۴ . بازشدن محصول توسط افراد غیر مجاز با تشخیص کارشناس شرکت و مخدوش و حذف شدن سریال گارانتی موجب ابطال گارانتی می‌گردد و. شرکت مسئولیتی برای تعویض یا تعمیر این محصول بصورت خارج از گارانتی نیز ندارد .

۶ . هزینه حمل محصول به مراکز گارانتی شرکت به عهده خریدار خواهد بود .

۷ . با توجه به تغییر و تحول سریع قطعات رایانه ای، در صورت نیاز به تعویض و موجود نبودن کابل با مدل اصلی ، محصول مشابه با احتساب قيمت روز ارائه خواهد شد .

سبد خرید
اسکرول به بالا